Ford Focus Anahtarı

Ford Anahtar Kabı

Ford Focus arabalar gerek duruşu gerek sağlamlığı ile adından sıkça söz ettiren arabalar olmuştur. Kaliteli olan bu arabanın en önemli parçasından biri olan anahtarları hakkında bu makalede sizlere biraz bilgi vereceğim. Ford Focus anahtarları da diğer tüm anahtarlar gibi zaman içerisinde eskiyebilir, hasar görebilir veya su ile temas edebilir. Bu gibi durumlar kişilerin belirli bir süre sonunda tüm araç sahiplerinin başına gelmektedir. Bu gibi durumlarda anahtarlarınız aracınızı çalıştırmayabilir ve sizi yarı yolda bırakabilir. Belirli bir süre geçtikten sonra eskiyen anahtarlarınızın değiştirilmesi gerekmektedir. Biz oto anahtar firması olarak sizlere kaybettiğiniz anahtarı çok daha zarif ve modern bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Bu yaptığımız Ford Focus anahtarınızı aracınız ile eşleştirerek yepyeni anahtarınızı size teslim ediyoruz. Aracınızın yedek anahtarı olması her zaman sizin için daha kolaylık sağlayacaktır. Normal kullandığınız anahtarınız yeni bile olsa mutlaka aracınızın ikinci bir yedeği olmalıdır.

Ford Anahtar Çıkarma

Kaybolma, çalınma gibi istenmeyen durumlar için önlem olan yedek Ford Focus anahtarınızı sizler için dakikalar içerisinde size teslim etmekteyiz. Bazı kurumlarda günler süren bu işlemi hızlı bir şekilde sizi mağdur etmeden yapmaktayız. Yapılan yeni anahtarınız sustalı ve immobilizer sistemine uyumlu olmaktadır. Böylece arabanızın çalınma gibi durumlarla karşı karşıya kalmasını önlemekteyiz. İstanbul’da Maltepe’de bulunan şubemize gelerek arabanın önemli olan parçası Ford Focus anahtarınızı size  yeniden ve hızlı bir şekilde yapalım. Bilgisayar bağlantısı ile arabanızın sistemine girip yeni anahtarınızı oluşturmaktayız. Bunu yaparken aracınızın güvenliğini sağlamış bulunmaktasınız.

Ford Focus Çipli Oto Anahtar

İmmobilizer sistem sayesinde aracınızın sadece sizdeki yedeği olmaktadır. Aracınıza tanımlanan Ford Focus anahtarınız sisteme bilgilerinin girişi yapılarak aracınızı sizden başka kimsenin erişemeyeceği hale getirip hırsızlık olaylarını ortadan kaldırıyoruz. İstanbul içinde aracınızın yedeğini almak isteyen kişiler aracı ile birlikte iş yerimize gelerek bilgisayar ortamından yapacağımız kodlama sistemi ile sizi yeni Ford Focus anahtarınıza kavuşturmaktayız. Fakat araç sahibinin ruhsatını da yanında getirmesi önemlidir. Ruhsatını getirmeyen kişilere hizmet verilememektedir. Ayrıca şehir dışından yapılan kopyalama talepleri reddedilmektedir.

Ford Focus Anahtarı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Open chat